Onze troeven

Beste reiziger

Welkom op de website van Reizen De Lathauwer! De medewerkers in onze verschillende kantoren nemen graag de tijd om u te adviseren en te helpen om uw vakantie of zakenreis, ver weg of dichtbij, tot een succes te maken !

Uiteraard helpen wij u ook graag verder voor cruises, groepsreizen, busreizen, vliegtuigtickets, autoverhuur, reisverzekeringen ... Op onze website nog niet gevonden wat u zocht ? Neem dan zeker contact op, wij kunnen u meer dan waarschijnlijk een aangepaste reis of formule aanbieden.

Wij trachten ons te onderscheiden door onze productkennis en persoonlijke service. Zo krijgt eenieder van ons team de gelegenheid om regelmatig op studiereis te gaan. Op deze manier trachten wij onze kennis te vergroten zodat wij u nog beter kunnen adviseren.

Als een volledig onafhankelijke en zelfstandige groep van reiskantoren vertegenwoordigen wij alle gekende touroperators. Bovendien vindt u in ons aanbod  ook talrijke nicheproducten die u niet meteen denkt te vinden in een 'klassiek' reiskantoor. Uiteraard bent u voor vrijblijvend advies steeds welkom in een van onze kantoren, maar u kan ons ook telefonisch of per e-mail bereiken.

Dus kort nog even alles op een rijtje :Volledig onafhankelijk kantoor

  •  Volledig aanbod aan klassieke vakanties (Jetair,Thomas Cook ...)
  •  Vele nicheproducten (fietsreizen,vaarvakanties,sportwedstrijden ...)
  •  Cruise-advies op maat
  •  Uw reis volledig op maat uitgewerkt naar eender welke bestemming
  •  Persoonlijk advies en contact

Hopelijk tot binnenkort !

Bruno De Lathauwer en medewerkers

Ons team

Gedelegeerd bestuurder NV Reizen De Lathauwer

Kantoor Lede

Sybille
Sybille Merckx

sybille@reizendl.be
053 82 50 64

Anneke
An Picqueur

an@reizendl.be
053 82 50 62

Nathalie
Nathalie De Roeck

nathalie@reizendl.be
053 82 50 65

Tineke
Tineke Van Lierde

tineke@reizendl.be
053 82 50 60

Kantoor Aalst

Kristof
Kristof De Smet

kristof@reizendl.be
053 70 17 29

Laura
Laura Van Impe

laura@reizendl.be
053 70 17 29

Evelyne
Evelyne Troch

evelyne@reizendl.be
053 70 17 29

Kantoor Gavere

Veronique
Veronique Van Wynsberghe

veronique@reizendl.be
09 384 77 10

Isabel
Isabel Denys

isabel@reizendl.be
09/384 77 10